Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Лижника, що заблукав у Карпатах, врятовано!

Автор:

|

Січень 11, 2019

|

Рубрика:

Лижника, що заблукав у Карпатах, врятовано!

Добру новину інтернет-видання України поширили у п’ятницю, 11 січня, з посиланням на офіційне повідомлення Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Одна з пошукових груп доповіла, що туриста знайдено. Його успішно доставили у найближчий населений пункт і передали лікарям швидкої допомоги.

Дві групи туристів заблукали в горах ще 6 січня. У першу входили троє осіб. Вони втратили орієнтир через погану видимість. Тоді врятувати вдалося двох чоловіків. Третій, на жаль, загинув. Інша група з двох осіб заблукала у районі гори Гимба. Один знайшовся, а киянина Ігоря Грищенка, продовжували шукати увесь цей час. 9 січня він вперше вийшов на зв’язок, сказавши, що живий. Тоді для пошуків вирішили використали вертоліт. 10 січня увечері туристу знову вдалося зателефонувати. Рятувальники визначили на карті місце, де він перебував. Це річка Оса у Свалявському районі. Від курорту Пилипець, де Ігор сів з товаришем на підйомник, це місце розташоване доволі далеко.

Наслідок цієї небажаної пригоди – загальне переохолодження організму та обмороження кінцівок. Втім, як розповіли рятувальники, Ігор Грищенко йшов сам. Настрій у нього бадьорий.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply