Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Лицемірство на кордонах Європейського Союзу

Автор:

|

Грудень 30, 2018

|

Рубрика:

Лицемірство на кордонах Європейського Союзу

Про нього Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер говорив у оприлюдненому в неділю, 30  грудня, інтерв’ю виданню «Welt am Sonntag». Він звинуватив країни Європейського Союзу у лицемірстві в питаннях протидії нелегальній міграції. «Всі глави країн і урядів країн ЄС два роки вимагали поліпшень у захисті зовнішніх кордонів. Однак тепер з усіх сторін з’являються сумніви: йдеться про замах на національний суверенітет, про те, що все відбувається занадто швидко, і цифри занадто великі», – заявив очільник Єврокомісії.

Наприклад, наприкінці жовтня уряд Німеччини висловив сумніви щодо можливості істотного збільшення незабаром числа службовців у Європейській агенції прикордонної і берегової охорони Frontex. У заяві кабінету міністрів ФРН сказано: «Пропозиція збільшити персонал Frontex до 10 тисяч вже в 2020 році є колосальним завданням». Відтак, Берлін виступає за більш тривалий і поступовий процес розширення прикордонної служби.

Frontex – Європейська агенція з охорони зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу), яке є відповідальною за координацію діяльності національних прикордонних служб та пильнує за надійністю кордонів країн-членів ЄС з іншими державами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply