Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Лист з «Лефортово» від українського моряка

Автор:

|

Грудень 24, 2018

|

Рубрика:

Лист з «Лефортово» від українського моряка

Його оприлюднила у понеділок, 24  грудня, на своїй facebook-сторінці журналістка українського телеканалу UATV Таїсія Турчин. Вона зазначила, що наймолодший з полонених росіянами у районі Керченської протоки наших військовослужбовців 19-річний Андрій Ейдер написав відповідь на її листа. А також звернула увагу на замальовані цензором путінського режиму кілька слів.

Юний моряк під час затримання був поранений. А зараз повідомив, що «рани заживають», але наразі він кульгає і важко «підніматися і спускатися сходами». Умови утримання в ізоляторі «Лефортово» назвав «нормальними». Написав, що є книги, електрочайник, холодильник, а батареї гріють. І додав, що «могло бути набагато гірше». В завершальних рядках Андрій Ейдер звернувся від імені всіх полонених моряків до українців з проханням не забувати їх і якнайшвидше повернути додому.

Що ж стосується цензорського втручання, то вдалося прочитати закреслені слова. Прощаючись з журналісткою, якій адресував листа, хлопець написав гасло «Слава Україні!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply