Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Лист з Кремля матері Олега Сенцова

Автор:

|

Серпень 14, 2018

|

Рубрика:

Лист з Кремля матері Олега Сенцова

Про нього у вівторок, 14 серпня, повідомило інтернет-видання «Громадське». Нагадаємо, що Людмила Сенцова 13 липня, у 42-й день народження свого сина звернулася з проханням про його помилування до Володимира Путіна. І ось нарешті надійшла відповідь.

Управління із забезпечення конституційних прав громадян при Адміністрації Президента Росії повідомило, що «процедура помилування починається з особистого клопотання засудженого». Фактично це відмова. Двоюрідна сестра Олега Сенцова Наталія Каплан так її прокоментувала: «Реакція матері на це досить непогана. Мені здається, що вона просто не усвідомила суть документа. Ми з адвокатом будемо думати, що робити далі. Олег однозначно не буде писати прохання про помилування. Можу сказати, що така відповідь свідчить про те, що Олега відпускати не збираються».

Олега Сенцова утримують у російській колонії «Білий ведмідь» за полярним колом у Ямало-Ненецькому автономному окрузі Росії. 14 травня 2018 року він оголосив голодування з вимогою відпустити всіх українців-політв’язнів, які перебувають у російських тюрмах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply