Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Лист Романа Сущенка прийшов через 10 тижнів

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Лист Романа Сущенка прийшов через 10 тижнів

Здається, вже стільки знаємо про підступність і підлість Росії, а все ж щораз отримуємо нові й нові факти. 14 березня агенція «Укрінформ» повідомила, що батьки їхнього ув’язненого у Москві власного кореспондента щойно тепер отримали лист від сина. А написав його Роман наприкінці січня. Доставка кореспонденції у сусідню державу аж ніяк не може тривати понад 10 тижнів. Не інакше, як московська репресивна машина використовує навіть такі огидні методи для психологічного тиску. Нагадаємо, що Романа Сущенка незаконно заарештували у Москві торік 30 вересня і утримують дотепер. Йому висунуто абсурдні звинувачення у шпигунстві.

Отож, звістку батьки нарешті отримали. Роман написав, що перебуває у нормальній фізичній і психічній формі, навіть «гуморив» із власкором агенції УНІАН Романом Цимбалюком. А ось свідчення мужності і витримки українського журналіста: «Моя вам порада: сприймайте те, що зі мною сталося, по-філософськи. Не важливо тепер, чиї я тут гріхи спокутую – свої чи чужі – і через яку заразу я тут опинився… Головне, що живий і здоровий, не піддаюся на шантаж, погрози, обіцянки-цяцянки… Головне, що вам, мої дорогі, як і моїй сім’ї, ніколи не буде соромно за те, що зі мною сталося…».

Дещо з приводу гріхів. В українців прийнято неодмінно сповідатися перед Великоднем. Тим часом адвокат Марко Фейгін від 11 квітня безуспішно домагається, щоб до Романа Сущенка допустили священика Української православної церкви Київського патріархату.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply