Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Ляшко розповів про створення нової коаліції без «радикалів»

Автор:

|

Березень 29, 2016

|

Рубрика:

Ляшко розповів про створення нової коаліції без «радикалів»

павр

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів про хід переговорів щодо нової коаліції в українському парламенті. За його словами, нова коаліція формується без «радикалів» і партії «Самопоміч». В її складі будуть БПП, «Батьківщина» і «Народний фронт».

Депутат додав, що члени нової коаліції домовилися підтримати Гройсмана на посаді прем’єр-міністра. Переговори тривають через прізвища міністрів – йде «розподіл» портфелів. Якщо вдасться домовитися полюбовно – новій коаліції бути.  «Я можу їх привітати, якщо вони зможуть домовитися», – заявив Ляшко.

Раніше Олег Ляшко повідомив, що його партія не буде підтримувати кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра. Він також зазначив, що у Радикальної партії є своя кандидатура на цей пост – це лідер партії Олег Ляшко.

Тим часом втомлений від переговорів «Блок Петра Порошенко» фактично поставив ультиматум «Народному фронту», чиїм лідером є Арсеній Яценюк: або новий прем’єр-міністр, або БПП покине коаліцію, тим самим завершивши її розпад.

Останній сценарій означає розпуск парламенту і оголошення нових виборів, а, як зазначають соціологи, рейтинг у партії Яценюка зараз дуже низький – вони можуть взагалі позбутися місць у Верховній Ради, якщо вибори відбудуться найближчим часом.

Свій хід зробив і Петро Порошенко, повідомивши, що якщо Україна отримає новий уряд, то в країну прийдуть нові кредити.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply