Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Львівським сміттям вже турбується Європа

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Львівським сміттям вже турбується Європа

Сайт «Радіо Свобода» повідомив 27 квітня, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розглядає можливість допомогти Львову вирішити проблеми з утилізацією твердих побутових відходів. Цього дня відбувся львівський Весняний діловий форум, де і пролунала заява про таку готовність банку. Детальніше про це розповів у мережі Facebook старший радник ЄБРР у Східній Європі і на Кавказі Антон Усов.

Зокрема він написав: «Це велике українське місто з населенням близько 750 тисяч щорічно виробляє близько 250 тисяч твердих побутових відходів. Утилізація цих відходів із недавніх пір стала для міста надзвичайно проблематичним питанням. Залежно від результатів техніко-економічного обґрунтування ЄБРР може надати фінансування в розмірі до 20 мільйонів євро на кілька ключових завдань: будівництво сортувальної станції для початку роздільного збору відходів, а також реалізацію першого етапу реконструкції Грибовицького полігону і першого етапу будівництва компостного заводу».

Названа сума становить майже $ 21,8 мільйона. Проект передбачає можливе співфінансування з боку інших міжнародних організацій і може бути підписаний в третьому кварталі 2017 року.

Наприкінці травня минулого року на Грибовицькому звалищі біля Львова сталася пожежа, внаслідок зсуву загинули четверо осіб. Відтоді Львів має проблеми з вивезенням сміття.

На світлині – Антон Усов.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply