Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Львівські яйця для прокурора-новобранця

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Львівські яйця для прокурора-новобранця

яйця прокурору

Доки Верховна Рада відправляла у відставку генерального прокурора України Віктора Шокіна, той встиг прийняти кілька важливих кадрових рішень. Зокрема, призначив двох нових очільників в обласні прокуратури. Але якщо Одеса до повернення на посаду торік звільненого Миколи Стоянова поставилася спокійно, то Львів зберіг вірність прапорові радикалізму й прагненню бачити на високих кріслах місцевих висуванців.

Прикрощі ново-старого прокурора Одещини обмежилися тим, що попередник (грузин Сакварелидзе) обізвав його «человеком Коломойского». А у Львові намір представити новопризначеного Віталія Мякішева наштовхнувся на протестну акцію. Про рішучість її учасників красномовно свідчили курячі яйця і пакети з томатним соком. Все це, вочевидь, мало бути скерованим у голову нового голови обласної прокуратури. Наразі наміри залишаються нездійсненими через відсутність об’єкту закидання. Показувати його публіці й піддавати небезпеці знеславлення компетентні особи не наважуються. Тим часом сама публіка вимагає подібних призначень лише після публічного ж обговорення кандидатур.

Щоб не нудьгувати без роботи, активісти взялися збирати гроші.  Замислили купити пану Мякішеву квиток до Житомира. Саме звідти, з посади заступника обласного прокурора, й переводив його до Львова вже відставлений пан Шокін. Втім, злі язики сумніваються в потрібності такого пускання шапки по колу. Не бідні ж люди, оті прокурори…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply