Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Львів: на сесії міськради побилися через сміття

Автор:

|

Січень 19, 2017

|

Рубрика:

Львів: на сесії міськради побилися через сміття

0119___07--2

Сталося це 19 січня. Тобто, емоції не зуміли стримати навіть на саме Йорданське свято. Позачергове засідання сесії Львівської міської ради прийняло план екстрених заходів для недопущення виникнення надзвичайної екологічної ситуації на території Львова. Депутати проголосували за виділення 97 мільйонів гривень на закупівлю сміттєпресувальних установок для кожного із районів міста. А сам інцидент стався вже після голосування.

Привертає увагу, що повідомлення про бійку різняться в одній важливій деталі. Це стосується й найбільш відвідуваних львівських інтернет-ресурсів, чиї кореспонденти перебували близько до місця події. ZAXID.NET пише, що на сесію «увірвались невідомі особи». А ось що твердить інформаційна агенція ZIK: «Громада Рясного вимагала від депутатів надати слово, аби місцеві мешканці висловили свою позицію щодо сміттєпресувальної лінії на території колишнього заводу «Сільмаш». Натомість міські обранці проголосували за ухвалу… Під час виконання гімну розпочалась бійка. Люди намагалися прорватися, аби висловити свою думку». Отже, невідомі одному засобу масової інформації люди виявляються добре відомими іншому. А це вже свідчить або про замовчування фактів, або про їх неправдивість.

Втім, ніхто не спростовує, що в одного з порушників спокою відібрали ніж. На підтвердження навіть додають світлину, яку ми теж вміщуємо.

Того ж дня на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що львівське сміття можуть вивозити до Польщі. Там, начебто, готові його переробляти. У скільки такий «експорт» обійдеться місту, невідомо.

На світлині вгорі – Андрій Садовий.

0119___07--1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply