Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Луценко покине коаліцію, якщо Яценюка не звільнять на цьому тижні

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Луценко покине коаліцію, якщо Яценюка не звільнять на цьому тижні

main

Юрій Луценко пророкує крах коаліції, якщо Арсенія Яценюка не звільнять найближчим часом. Глава фракції БПП відвів прем’єр-міністру ще  тиждень роботи. Якщо ж протягом найближчих днів Яценюка не звільнять, то Луценко обіцяє покинути лави коаліції, запевняючи, що на такий крок підуть ще близько сотні його соратників.

За словами Луценка, всі вимоги, які раніше були озвучені «Народним фронтом» для звільнення свого лідера з посади глави уряду, виконані, а якщо НФ знайде нову причину, зірвавши голосування за відставку Яценюка, він покине ряди коаліції. «І ще не менше ста моїх колег теж покинуть коаліцію», – заявив депутат.

Раніше «Народний фронт» озвучив умови, за яких погодиться не перешкоджати відставці Яценюка: наявність достатньої підтримки у Верховній Раді кандидатури нового прем’єра, його підтримка західними партнерами і українським суспільством. Всі ці умови виконані, як вважає лідер фракції БПП.

Нагадаємо, раніше активно обговорювалися три кандидатури на посаду прем’єр-міністра, однак зараз список скоротився до одного. Ні Міхеїла Саакашвілі, ні Наталю Яресько депутати поки прем’єром бачити не хочуть, а пропонують цю посаду Володимиру Гройсману. При цьому місце спікера парламенту пропонується представнику «Народного фронту», щоб компенсувати втрату прем’єрського крісла.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply