Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Лоукостер Ryanair з другої спроби зайшов в Україну

Автор:

|

Березень 23, 2018

|

Рубрика:

Лоукостер Ryanair з другої спроби зайшов в Україну

У п’ятницю, 23 березня, генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська і виконавчий директор Ірландської компанії Ryanair Майкл О’Лірі підписали контракти про співпрацю.  У церемонії підписання взяв участь Президент України Петро Порошенко.

Найбільший лоукост-перевізник Європи Ryanair розпочне здійснювати рейси з жовтня цього року. З Києва їх буде десять – Барселона, Братислава, Вроцлав, Варшава, Краків, Познань, Гданськ, Вільнюс, Стокгольм, Лондон. А зі Львова п’ять – Краків, Варшава, Дюсельдорф, Меммінген, Лондон. Середня вартість квитка для України буде нижчою за 40 євро (приблизно $50). Зараз розглядаються варіанти організації польотів всередині України.

Це друга спроба компанії Ryanair зайти на український ринок авіаперевезень. Торік восени вже мали бути запущені рейси з Києва і Львова, у продаж навіть надійшли квитки. Але домовленості зірвалися і гроші за квитки пасажирам повернули.

Як пише інтернет-видання «ВВС-Україна», ірландська компанія тоді звинуватила керівників аеропорту «Бориспіль» у лобізмі інтересів українського перевізника МАУ, через якого, начебто, не вдалось домовитись. Однак МАУ і «Бориспіль» це заперечували.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply