Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Лондон змінить програму надання «золотих віз»

Автор:

|

Грудень 06, 2018

|

Рубрика:

Лондон змінить програму надання «золотих віз»

Агенція Bloomberg повідомила у четвер, 6 грудня, що у Великій Британії рівно опівночі завтрашнього дня тимчасово перестануть видавати інвестиційні візи Tier 1 Investor. Для їх отримання необхідно було вкласти в британську Сполученого Королівства близько 2 мільйонів фунтів стерлінгів (майже $2,6 мільйона).

Як пояснили у британському Міністерстві внутрішніх справ, призупинення програми пов’язане з розпочатими владою заходами у «боротьбі з відмиванням грошей і організованою злочинністю». Після внесення відповідних коригувань у 2019 році процес видачі віз Tier 1 Investor буде відновлений. У числі нових вимог до претендентів – необхідність в обов’язковому порядку надавати бізнес-звітність, яка доводить законність походження коштів. Крім того, капітали не повинні мати форму облігацій держпозики.

Інвестиційна віза спочатку видавалася на три роки і чотири місяці з можливістю подальшого продовження. Через п’ять років після її надання можна було отримати постійний вид на проживання, а по закінченні шостого року – британське громадянство. Ця програма особливо приваблювала багатих громадян Росії і Китаю. За минулі десять років Великобританія видала близько трьох тисяч таких віз і 60 % з них отримали росіяни і китайці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply