Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Лондон закликає до нових антиросійських санкцій

Автор:

|

Серпень 21, 2018

|

Рубрика:

Лондон закликає до нових антиросійських санкцій

Про це у вівторок, 21 серпня, повідомляє агенція «Reuters» з посиланням на промову, з якою планує виступити під час візиту до Вашингтона міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Хант. У тексті висловлено тезу, що Європейський Союз повинен приєднатися до Сполучених Штатів, які вже анонсували санкції щодо Москви через отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Джеремі Хант вважає, що після цього замаху і російської анексії Криму Брюссель повинен чинити більший тиск на Москву і змусити її дотримуватися міжнародних норм.

Нагадаємо, що 8 серпня Держаний департамент США оголосив про запровадження нових антиросійських обмежувальних заходів, які набудуть чинності 22 серпня. Вони стосуються поставок товарів для оборонної промисловості. 20 серпня президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон може розглянути питання зняття санкцій, якщо Москва піде на поступки щодо Сирії і України.

Нагадаємо, що 4 березня 2018 року колишній офіцер російської розвідки Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені непритомними у британському місті Солсбері й доставлені в лікарню. Як з’ясувалося, їх отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новачок», розробленою в СРСР. Було офіційно заявлено, що за цим замахом стоїть Кремль.

Світлина AFP: Джеремі Хант.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply