Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Лондон погрожує Москві новими санкціями

Автор:

|

Березень 06, 2018

|

Рубрика:

Лондон погрожує Москві новими санкціями

Міністр закордонних справ Сполученого Королівства Борис Джонсон у вівторок, 6 березня, виступаючи в парламенті, заявив: «Я кажу урядам усього світу, що жодна спроба позбавити невинну людину життя на території Великої Британії не залишиться безкарною». Він пообіцяв рішучу відповідь, якщо виявиться, що Кремль причетний до недавнього інциденту з колишнім російським полковником Сергієм Скрипалем та його донькою.

У грудні 2004 року російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) заарештувала Сергія Скрипаля, який служив у Головному розвідувальному управлінні (ГРУ) за звинуваченням у співпраці з англійською розвідкою. Його позбавили всіх звань і засудили до 13 років в’язниці. Але у 2010 році він був обміняний на затриманих у США російських агентів.

Минулої неділі Сергія Скрипаля та його дочку знайшли непритомними на лавці у торговому центрі у місті Солсбері. Їх доставили в лікарню з симптомами отруєння сильнодіючою синтетичною речовиною. Згодом з ознаками легкого отруєння були госпіталізовані двоє британських поліцейських, які досліджували місце події. А 6 березня стало відомо, що постраждалий за кілька днів до отруєння інформував британську поліцію, що побоюється за своє життя.

Світлина AFP: Борис Джонсон виступає у парламенті 6 березня 2018 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply