Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Лондон не змінить рішення про вихід з ЄС

Автор:

|

Січень 20, 2018

|

Рубрика:

Лондон не змінить рішення про вихід з ЄС

Про це однозначно заявила Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей в інтерв’ю німецькій газеті Bild, яке оприлюднене у суботу, 20 січня. Цим вона фактично відхилила пропозицію провідних європейських політиків, які закликали британців залишитися у Євросоюзі.

Нагадаємо, що 16 січня Голова Європейської Ради Дональд Туск, говорячи про «Brexit», наголосив на його неминучих негативних наслідках. Але водночас вказав і на інший варіант – британці можуть змінити свою думку, адже для них «наші серця як і раніше відкриті». Голова Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер підтримав Дональда Туск дещо зміненим формулюванням – «наші двері як і раніше відкриті».

У Лондоні з відповіддю не поспішали. І ось нарешті Тереза Мей сказала, що другого референдуму на цю тему не буде. Парламент Сполученого Королівства запропонував прийняти рішення про вихід з ЄС самим громадянам, і вони зробили свій вибір. Водночас пані прем’єр-міністр вкотре повторила, що Велика Британія продовжить співпрацювати з європейцями: «Ми залишаємо ЄС, але не Європу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply