Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Лєшек Бальцерович про російську агресію

Автор:

|

Квітень 17, 2017

|

Рубрика:

Лєшек Бальцерович про російську агресію

Незабаром минає рік, відколи цей відомий польський економіст і політик почав активно працювати в Україні – представником Президента Петра Порошенка у Кабінеті міністрів та співголовою групи підтримки реформ в українському уряді. Його успішна діяльність у справі переходу від планової державної економіки до ринкових відносин добре відома й здобула належну оцінку. Тому думки Лєшека Бальцеровича в Україні вислуховують дуже уважно. У понеділок, 17 квітня він взяв участь у програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK, доволі критично висловившись щодо Будапештського меморандуму.

Сучасну систему безпечного світового устрою Лєшек Бальцерович вважає набагато кращою, ніж та, що була 50 років тому. Але в останні кілька років і вона не змогла запобігти кривавим конфліктам. У тому числі й у Європі. Чому?

«Великобританія та США, які разом з Україною підписували Будапештський меморандум, не відреагували на російську агресію так достатньо сильно, як декларує домовленість», – сказав Лєшек Бальцерович. І як економіст пропонував свій рецепт «Дуже важливо, щоб Україна у цій боротьбі була сильнішою в економічному аспекті. Тому реформи є необхідними і для відповідного рівня життя, і для достатнього фінансування національної безпеки та захисту».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply