Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Літак Володимира Путіна чомусь оминав Литву

Автор:

|

Липень 10, 2017

|

Рубрика:

Літак Володимира Путіна чомусь оминав Литву

10 липня прес-служба Міністерства оборони Литви повідомила, що на території республіки вперше розмістили знамениті американські зенітно-ракетні комплекси Patriot. Правда, вони будуть знаходитися тут у розгорнутому стані тільки на період спільних навчань Tobruq Legacy 2017, які присвячено організації протиповітряної оборони (ППО). Маневри триватимуть з 11 по 22 липня в Румунії, Чехії та Литві.

Розміщення комплексів ППО, за словами представників литовського військового відомства, демонструє сильну прихильність США справі гарантування безпеки Литви. А призначене воно для відпрацювання процедури швидкого розгортання сил в регіоні. Всього у навчаннях беруть участь близько 450 військовослужбовців з чотирьох країн НАТО. До слова, Сполучені Штати регулярно відпрацьовують передове розгортання далекобійних засобів ППО у Східній Європі. Нещодавно комплекси Patriot були розміщені у Польщі та Чехії.

Раніше стало відомо, що літак президента Росії Володимира Путіна, прямуючи у Гамбург, де збиралися лідери «Великої двадцятки», старанно облітав територію країн НАТО, в тому числі Польщу і Литву.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply