Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Лідери Німеччини і Росії говоритимуть про Україну

Автор:

|

Серпень 17, 2018

|

Рубрика:

Лідери Німеччини і Росії говоритимуть про Україну

Переговори Ангели Меркель та Володимира Путіна, які відбудуться у Німеччині у суботу, 18 серпня, торкнуться широкого кола проблем. У числі основних названо збройний конфлікт в Україні, війну у Сирії та енергетичні питання. Про це повідомляє агенція Associated Press з посиланням на німецьких урядовців. Цікаво, що за їх твердженням лідери не планують підсумкової прес-конференції.

Зазначається, що Російська Федерація зіштовхнулася з імовірністю введення нових санкцій, які вже анонсували у США. Відтак Володимир Путін зацікавлений у пом’якшенні або запобіганні будь-якої європейської підтримки цих заходів офіційного Вашингтону. Водночас Дональд Трамп неодноразово критикував ФРН через будівництво газопроводу «Північний потік-2», заявивши, що Німеччина тепер повністю контролюється Росією.

Експерт з Німецького товариства зовнішньої політики Штефан Майстер передбачає, що господар Кремля може використати цю зустріч, аби «надіслати сигнал Вашингтону про те, що є союзники США, які досі ведуть бізнес з Росією».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply