Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Лідери країн Євросоюзу погодилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня

Автор:

|

Квітень 11, 2019

|

Рубрика:

Лідери країн Євросоюзу погодилися відтермінувати Brexit до 31 жовтня

Представники 27 країн-членів Євросоюзу погодилися продовжити відстрочку Brexit до 31 жовтня. Про це в твіттері написав глава Євроради Дональд Туск. Прем’єр Великобританії погодилася на пропозицію, зазначає The Guardian.

«Це продовження трохи коротше, ніж я очікував, однак його буде досить для пошуку кращого рішення, – заявив Туск у виступі перед ЗМІ. – Будь ласка, не втрачайте часу ».

У червні лідери країн блоку повинні зібратися ще раз для оцінки прогресу Великобританії з питань Brexit. «Перегляд в червні дозволить підвести підсумки ситуації», – розповів Reuters прем’єр Мальти Джозеф Мускат. Brexit повинен був відбутися 29 березня, проте Парламент неодноразово відхиляв проекти угоди з Євросоюзом, запропоновані Мей, і вихід Великобританії з ЄС в заплановані терміни зірвався. Раніше ЄС вже погоджувався на одну відстрочку – до 22 травня до виборів в Європарламент при прийнятті британською владою одного з варіантів угоди. Однак цього не сталося, і Великобританія таким чином повинна була вийти з ЄС до 12 квітня.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply