Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Лідеру Північної Кореї ще мало ракет

Автор:

|

Серпень 23, 2017

|

Рубрика:

Лідеру Північної Кореї ще мало ракет

Великий керівник, як його офіційно називають у Корейській Народно-Демократичній Республіці, Кім Чен Ин забажав збільшення випуску твердопаливних ракетних двигунів та ракетних боєголовок. Про це 23 серпня повідомляє державна інформаційна агенція Північної Кореї KCNA. Доручення про подальше нарощування ракетних озброєнь пролунало в Інституті хімічних речовин при Академії оборонних наук країни.

Політичні оглядачі наголошують, що візит до цієї стратегічно важливої наукової установи Кім Чен Ин здійснив після того, як державний секретар США Рекс Тіллерсон зазначив, що в КНДР продемонстрували стриманість у своїх діях після прийняття останньої резолюції ООН про санкції. Очевидно, доручивши інституту виробляти більше ракетних двигунів та боєголовок, північнокорейський лідер спростував сподівання на таку стриманість. Агенція KCNA у своєму повідомленні уточнила, що це збільшення відбуватиметься завдяки використанню високоточних верстатів, а також вуглецевих і змішаних матеріалів.

Нагадаємо, 5 серпня Рада безпеки ООН одноголосно прийняла резолюцію, яка посилює санкції проти Північної Кореї. Вони позбавлять Пхеньян однієї третини річного доходу від експорту, який складає $3 млрд на рік.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply