Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Лідер венесуельської опозиції став невиїзним

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Лідер венесуельської опозиції став невиїзним

Агенція Reuters повідомила у середу, 30 січня, що Верховний суд Венесуели заборонив спікеру парламенту Венесуели Хуану Гуайдо залишати межі країни і заморозив його банківські рахунки. Нагадаємо, що цей політик минулого тижня оголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків Президента і навіть був визнаний у цьому статусі владою низки країн.

Верховний суд схвалив запит генпрокурора Венесуели Тарека Сааба про початок попереднього розслідування стосовно Хуана Гуайдо у зв’язку зі звинуваченнями у тому, що він допомагає закордонним державам втручатися у внутрішню політику країни. Спікер парламенту має імунітет від переслідування за винятком тих випадків, коли розпорядження про нього видає вища судова інстанція. А Верховний суд Венесуели лояльний до чинного Президента Ніколаса Мадуро, тому негайно схвалив розслідування.

У відповідь на це радник Президента США з національної безпеки Джон Болтон попередив про «серйозні наслідки» для тих, хто спробує підірвати демократію і нашкодити Хуанові Гуайдо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply