Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Лідер ультраправих Франції заграє з Кремлем

Автор:

|

Січень 17, 2017

|

Рубрика:

Лідер ультраправих Франції заграє з Кремлем

0117___03--1

Сайт відомого російського видання «Известия» 17 січня виніс у заголовок ось ці слова головної французької націоналістки Марін Ле Пен – «Крим ніколи не був українським». Беручи у неї інтерв’ю, як у кандидата в президенти Франції, один з головних рупорів кремлівської пропаганди почув те, що й хотів. Зрозуміло, в основному цю публікацію адресовують внутрішньому споживачеві, якого треба постійно переконувати, начебто світ з розумінням сприймає російську агресію. Тому запитання сформульовані максимально просто, аж до примітивності. Як, наприклад, ось це: «Чи визнаєте ви Крим частиною Росії у разі перемоги в президентських перегонах?» Очільниця політичної партії «Національний фронт» відповіла, зухвало нехтуючи міжнародним правом: «Так, після референдуму, який показав згоду народу приєднатися до Росії, я також визнаю Крим частиною РФ. Приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів, півострів ніколи не був українським. Я шкодую про те, що референдум, організований для демонстрації волевиявлення народу півострова, не був сприйнятий у міжнародному співтоваристві й ООН».

Те, що французька націоналістка називає «адміністративним питанням» вирішувалося на рівні тодішніх парламентів радянських республік України і Російської Федерації. А такого поняття як «народ півострова» взагалі не існує. Є народ України, до якого входить й населення Криму, як і будь-якої іншої територіальної одиниці нашої держави .

Тому не дивно, що Міністерство закордонних справ України висловило обурення черговими заявами Марін Ле Пен щодо Криму і назвало твердження такого кшталту нікчемними як з історичної, так і з правової точок зору. Коментар з цього приводу сайт зовнішньополітичного відомства оприлюднив 17 січня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply