Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Лідер гурту «Океан Ельзи» заявив про намір йти на вибори в Раду

Автор:

|

Травень 16, 2019

|

Рубрика:

Лідер гурту «Океан Ельзи» заявив про намір йти на вибори в Раду

 Лідер українського музичного гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» і заявив про намір брати участь з нею в виборах до Верховної Ради. Про це повідомляє українська служба «Бі-бі-сі».

«Верховна рада перетворилася в токсичне болото, яке засмоктує наше майбутнє. Ми повинні це змінити. Що нас об’єднує? Ми всі втомилися від того, як робиться політика зараз в Україні, нам гидко спостерігати як олігархи приватизували український парламент і диктують йому свої рішення », – оголосив Вакарчук під час виступу на площі в Києві. За його словами, партія «Голос» йде в парламент, щоб знищити стару, «яка роз’їдає Україну зсередини» політику і творити нову. В партію увійшли п’ять осіб, серед яких колишня заступник міністра економіки України Юлія Клименко та екс-керівник «Transparency International Україна» Ярослав Юрчишин. Вакарчук додав, що партійний список продовжить формуватися під час з’їзду. Вибори до Верховної Ради України IX скликання відбудуться 27 жовтня 2019 року.

У січні музикант заявив, що збирається піти в політику. Тоді в ЗМІ з’явилася інформація про те, що він може очолити партію Петра Порошенка на виборах в Раду або брати участь в президентських виборах, але пізніше Вакарчук це спростував. У 2007 році Вакарчук став депутатом Ради від блоку «Наша Україна – Народна самооборона», проте через рік він добровільно покинув пост.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply