Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Китай закликає до мирного вирішення конфліктів

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Китай закликає до мирного вирішення конфліктів

У середу, 12 квітня, українські електронні ЗМІ з посиланням на Reuters повідомляють про телефонну розмову Голови Китайської народної Республіки Сі Цзіньпіна і Президента Сполучених штатів Америки Дональда Трампа.

Китайський лідер, зокрема, закликав свого американського колегу до мирно вирішити ситуації на Корейському півострові. Сі Цзіньпін наголосив, що Китай «прихильний щодо децентралізації на півострові, підтримання миру і стабільності на півострові й виступає за вирішення проблем мирним шляхом». Він також сказав, що його країна готова підтримувати тісні контакти й координацію зі Сполученими Штатами. За координацію зусиль висловився і Дональд Трамп. Хоча раніше повідомлялося, що він заявив – США готові вирішити проблему з Північною Кореєю без допомоги Китаю.

З приводу цієї ж розмови сайт «РБК-Україна» повідомляє, що керівники двох держав також обговорили ситуацію в Сирії та на Донбасі. Що стосується конфлікту на сході України, то китайський лідер і тут закликає до мирного врегулювання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply