Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Китайські товари у США хочуть обкласти митом

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Китайські товари у США хочуть обкласти митом

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у четвер, 22 березня, підписав указ, що дає можливість ввести мита на імпорт товарів з Китаю, обсяги якого в ціновому обчисленні досягають $60 млрд. Втім, документ сформульований таким чином, що в дію цей захід може вступити тільки після тривалого періоду консультацій. Як вважать експерти, це дасть можливість законодавцям і лобістам істотно скоротити перелік з 1300 найменувань, які наразі передбачається обкласти митами.

Господар Білого дому визнав, що під час спілкування з китайською стороною торкався питання про мита і перебуває «у процесі переговорів» з Пекіном з цієї проблеми. За словами американського лідера, дефіцит торгового балансу США з Китаєм досягає $375 млрд.

Дональд Трамп також оголосив про намір подати позов до Світової організації торгівлі (СОТ) у зв’язку з можливим порушенням Китаєм закону про захист інтелектуальної власності.

Коментарів чи реагування з Пекіну з цього приводу ще не надходило, хоча введення таких мит однозначно є кроком до почату торговельної війни між США і Китаєм.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply