Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Китайське розчарування американського президента

Автор:

|

Липень 30, 2017

|

Рубрика:

Китайське розчарування американського президента

30 липня сайт ВВС розповів про реагування Дональда Трампа на здійснений напередодні Корейською Народно-Демократичною Республікою (КНДР) запуск міжконтинентальної балістичної ракети. Наголосимо, другий впродовж місяця. Офіційний Пекін засудив випробування і закликав всі сторони до стриманості. Однак господаря Білого дому це не задовольнило. Як і зазвичай він скористався мережею Twitter, де написав: «Я дуже розчарований в Китаї. Попередні дурні лідери дозволили йому заробляти сотні мільйонів доларів в рік на торгівлі, а він не робить для нас нічого в ситуації з Північною Кореєю, а тільки говорить».

Безперечно, характеристику своїм попередникам Дрональд Трамп дав не зовсім коректну, а радше зовсім не коректну. Однак ситуація справді тривожна, адже за словами північнокорейського лідера Кім Чен Ина, нове ракетне випробування доводить, що уся територія США тепер знаходиться в зоні ураження ракет КНДР.

У суботу два американських бомбардувальники B-1 в супроводі південнокорейських і японських літаків пролетіли над Корейським півостровом, продемонструвавши «непорушну прихильність США до своїх союзників». Держдепартамент США оприлюднив заяву, у якій закликає посилити санкції ООН проти КНДР.

Світлина AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply