Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Китай вводить підвищені мита на товари зі США вартістю 60 млрд доларів

Автор:

|

Травень 13, 2019

|

Рубрика:

Китай вводить підвищені мита на товари зі США вартістю 60 млрд доларів

Обмеження набудуть чинності 1 червня і торкнуться більше чотирьох з половиною тисяч категорій товарів. За цим рішенням мита в розмірі 25% будуть введені на 2493 найменувань товарів, в розмірі 20% – на 1078 категорій і в розмірі 10% на 974. По відношенню до 595 найменувань  ставка мита залишиться колишньою (5%). У Мінфіні Китаю підкреслили, що такі дії є відповіддю на дії США. 10 травня, за дорученням президента США Дональда Трампа, тарифи на китайський імпорт були змінені з 10% до 25%. Рішення торкнулося товарів на суму майже в 200 млрд доларів. За словами американських властей, це сталося після спроб Китаю переглянути готову торгівельну угоду. Як повідомляє CNN, введення нових мит з боку Китаю привело до різкого падіння американських фондових індексів. Серед постраждалих компаній ті, які особливо чутливі до торгового конфлікту США та Китаю. Акції Uber знизилися на 8%, Apple на 5,7%, Advanced Micro Devices на 6,2%.

Раніше Дональд Трамп заявив, що торгові тарифи, що вводяться в відношенні Китаю, не завдають шкоди американській економіці, тоді як Пекіну варто готуватися до гіршого.

«Багато компаній, що потрапили під тарифи, підуть з Китаю до В’єтнаму та інші країни Азії. Ось чому Китай так сильно хоче укласти угоду! »- написав 13 травня в своєму твіттері президент Сполучених Штатів. Він нагадав, що загороджувальних тарифів США можна уникнути шляхом виробництва товарів в інших країнах або в самій Америці, чим, за його оцінками, можуть зайнятися китайські бізнесмени. За словами Дональда Трампа, Пекіну не слід робити кроків у відповідь, так як «буде тільки гірше». Політик нагадав, що введені Піднебесною тарифи у відповідь раніше тільки допомогли американському бізнесу. При цьому президент США запевнив, що «тарифна війна» ніяк не позначиться на споживачах в самій Америці. «Немає причин для того, щоб американці оплачували тарифи, які введені в відношенні Китаю», – вважає Трамп.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply