Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Кишинів почав перемовини з невизнаною ПМР

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Кишинів почав перемовини з невизнаною ПМР

 

0104___10-1

Самопроголошена Придністровська Молдавська Республіка (ПМР) виникла задовго до так званих «ДНР» і «ЛНР». Але сценарій був доволі подібний – сепаратистів підтримала Москва, виник збройний конфлікт з центральною владою Молдови. Станом на сьогодні його називають замороженим. Пострілів не чути, але проблема залишається.

Рішучий крок до її вирішення здійснив 4 січня новий президент Молдови Ігор Додон. Ось що він сам написав з цього приводу в мережі Facebook: «Провів зустріч в керівником Придністров’я Вадимом Миколайовичем Красносельським (перший візит Президента Молдови в Придністров’я з 2008 року). Привітав його з перемогою на виборах, чого не робив жоден Президент Республіки Молдова. З огляду на довіру громадян, надану на виборах по обидва боки Дністра, ми підкреслили, що дана зустріч є першим важливим кроком на шляху пошуку вирішення нагромаджених питань і проблем, які полегшать життя простим людям».

Звертаємо увагу, що Ігор Додон назвав співрозмовника не «президентом», як його іменують у ПМР, а нейтрально – «керівником». Втім, для України тут важливим є інше. Бо виникає цілком логічне запитання: чи не організовано цю зустріч рукою Москви? Адже створено прецедент перемовин на найвищому рівні з бунтівною провінцією. І тепер цим можуть тиснути на офіційний Київ, спонукуючи до перемовин з ватажками сепаратистів Донбасу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply