Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Київ: учора – сутичка, сьогодні – граната

Автор:

|

Лютий 20, 2017

|

Рубрика:

Київ: учора – сутичка, сьогодні – граната

У понеділок, 20 лютого, поліція звільнила затриманих напередодні ввечері демонстрантів, які чинили опір правоохоронцям на розі Інститутської та Банкової.  Про це повідомив нардеп Ігор Мосійчук у мережі Facebook: «Комбата ОУН Миколу Коханівського звільнено! На вході в Деснянський РОВД його зустріли побратими».

Попри це, за фактом травмування правоохоронців (є інформація, що це три особи) у Нацполіції розпочали кримінальне провадження, зазначила прес-служба відомства.

Як відомо, вчора, 19 лютого, прихильники блокади торгівлі із окупованими районами Донбасу провели «віче». По тому пішли під адміністрацію Президента і встановили поблизу будівлі намет. Однак правоохоронці його відсунули. Згодом активісти попрямували на Хрещатик, куди їх не пропускав кордон поліції. У підсумку між обома сторонами сталися сутички.

А сьогодні на Хрещатику правоохоронці затримали молодика із бойовою гранатою РГД-5. Чоловік викликав підозру під час проходження фільтраційного пункту. Коли його вирішили обшукати, спробував утекти. Але це не вдалося.

Світлини: BBC, прес-служба київської міської поліції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply