Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Київ сподівається на швидке вирішення питання безвізового режиму

Автор:

|

Березень 30, 2016

|

Рубрика:

Київ сподівається на швидке вирішення питання безвізового режиму
main

Олена Зеркаль

Україна виконала всі свої зобов’язання в рамках безвізового пакету, у зв’язку з чим вона тепер може розраховувати, що її питання буде розглянуто в одному пакеті з Грузією так, як це і було передбачено з самого початку. Таку заяву в одному зі своїх інтерв’ю зробила Олена Зеркаль, заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції України.

За словами пані Зеркаль, якщо не буде висунуто ніяких зауважень, то цей процес повинен пройти досить швидко. Зеркаль також нагадала, що Європейська комісія повинна подати законодавчу ініціативу вже на початку квітня поточного року. Принаймні саме на це дуже сподіваються у Києві, заявила вона. Українські дипломати будуть прикладати всі можливі зусилля, щоб вже наступного тижня врегулювати дане питання без жодних зволікань. Окремо слід зазначити, що у Брюссель, для проведення остаточного етапу переговорів, відправиться особисто Олена Зеркаль.

Поки що вона прибула до Берліна для проведення низки зустрічей, головною темою яких буде виконання поставленого перед Україною плану щодо безвізового режиму. Вона зазначила, що Київ, зі свого боку, зробив все від нього залежне, для того, щоб нарешті вийти на фінальну подачу законодавчої ініціативи від Комісії. Але, той факт, наскільки швидко Україна зможе просунутися в цьому питанні, безпосередньо залежить від таких країн, як, наприклад, Німеччина. Справа в тому, що саме Німеччина стала єдиною країною, яка поставила під сумніви факт виконання Україною всіх критеріїв, що сприяють введенню довгоочікуваного безвізового режиму з Європою.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply