Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Київ: акція біля каплиці Московського патріархату

Автор:

|

Лютий 03, 2018

|

Рубрика:

Київ: акція біля каплиці Московського патріархату

У суботу, 3 січня, понад дві сотні протестувальників вимагали знести цю споруду, розташовану поблизу фундаменту Десятинної церкви. Кореспонденти інтернет-газети «Українська правда» повідомляють про скандування активістами гасел – «Геть ФСБ!», «Геть злочинців!», «Геть московського попа!». Учасники акції вважають будову незаконною.

До храму також прийшли на суботню літургію віряни Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП). Між ними та протестувальниками виникали словесні перепалки, а час від часу й штовханина. Територію патрулювали поліцейські й при потребі втручалися у події, щоб не допустити сутичок.

Учасники акції вимагають звільнити з під арешту архітекторів Олександра Горбаня та Олексія Шемотюка, яких Шевченківський райсуд Києва днями заарештував на 2 місяці за спробу підпалити Десятинний монастир УПЦ МП. Згодом прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у мережі Facebook повідомила, що прокуратура буде відстоювати пом’якшення запобіжного заходу двом заарештованим.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply