Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Києву не страшні «друзі Кремля»

Автор:

|

Лютий 12, 2018

|

Рубрика:

Києву не страшні «друзі Кремля»

Австрійське Інтернет-видання Profil у понеділок, 12 лютого, оприлюднило в інтерв’ю з Президентом України Петром Порошенком.

На запитання, чи не турбує його включення партії з проросійським курсом до уряду Австрії, глава нашої держави відповів: «Уряд висловився за збереження санкцій проти РФ за невиконання Росією Мінських угод. Ми розглядаємо санкції як мотивацію для Росії сісти за стіл переговорів і, нарешті, реалізувати Мінські угоди. Це також звернення до росіян: припиніть вбивати українців. Я не можу собі уявити, що будь-яка європейська країна може це заперечити. Тому ЄС підтримує санкції проти Росії за недотримання Мінських угод, за військову агресію на Сході моєї країни і за незаконну анексію Криму. І я задоволений сильним голосом Австрії».

За словами Петра Порошенка, Канцлер Себастьян Курц розповів йому про урядову програму, де гарантовано, що Австрія збереже санкції проти Росії.

Як відомо, Австрійська партія свободи, що увійшла до нового австрійського уряду, висловлюється за скасування антиросійських санкцій та має угоду про співпрацю з партією Володимира Путіна «Єдина Росія».

Світлина: Петро Порошенко і Себастьян Курц.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply