Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Києвом їздила автівка з номерами так званої «ДНР»

Автор:

|

Вересень 29, 2018

|

Рубрика:

Києвом їздила автівка з номерами так званої «ДНР»

Не будемо загадувати, скільки б це тривало, якби інформація про дивний легковик не з’явилася в Інтернеті. Відтак у суботу, 29  вересня, Служба безпеки України (СБУ) повідомила у мережі Facebook про затримання чоловіка, який їздив на автомобілі з номерними знаками, де значилися літери «DPR». Ця абревіатура означає «Donetsk People Republic» («Донецька народна республіка»). Такі «бляхи» видають в окупованому Донецьку контрольовані Росією бойовики.

В СБУ не приховують причинно-наслідкового зв’язку появи інформації в Інтернеті й оперативних заходів контррозвідки, вжитих для встановлення місцезнаходження автотранспортного засобу. Більше того, спецслужба висловила вдячність громадянам за пильність і нагадала, куди слід повідомляти інформацію, що стосується питань національної безпеки.

Як з’ясувалося, затриманий водій автомобіля з «сепаратистськими» номерами – громадянин України. Він колишній працівник Міністерства внутрішніх справ, а нині є представником однієї із українських страхових компаній.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply