Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Кум Володимира Путіна обіцяє волю Олегу Сенцову

Автор:

|

Серпень 25, 2018

|

Рубрика:

Кум Володимира Путіна обіцяє волю Олегу Сенцову

Телеканал «112 Україна» у суботу, 25 серпня, оприлюднив інтерв’ю з лідером громадської організації «Український вибір» Віктором Медведчуком. Той, зокрема, заявив, що на сьогодні переговори про звільнення політв’язня Олега Сенцова призупинені. А пояснив це так: «Тому що почалися розборки між уповноваженими з прав людини – Денісовою і Москальковою. Я не вважаю правильним те, як поводиться пані Денісова. Вона поводиться не як уповноважений з прав людини, а як політик. Її дії необачні…» Зазначимо, що йдеться тут про омбудсменів України (Людмилу Денісову) та Росії (Тетяну Москалькову).

Також Віктор Медведчук доволі скептично оцінив спроби громадськості та політиків інших країн чинити тиск на Кремль: «Звернення і вимоги через міжнародні організації до РФ, на жаль, навряд чи вплинуть. Треба вести переговори з РФ, треба пропонувати когось натомість, кого Україна може звільнити, щоб звільнити тих, чиєї свободи ми бажаємо, і тих, хто сьогодні перебуває в умовах утримання під вартою в РФ».

І найголовніше – на запитання ведучого, чи повернеться Олег Сенцов додому, кум Володимира Путіна відповів: «Звичайно, приїде». Те, на чому базується така впевненість, залишилося поза кадром.

Світлина: Володимир Путін і Віктор Медведчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply