Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Куди рухаються ціни на нерухомість

Автор:

|

Квітень 03, 2016

|

Рубрика:

Куди рухаються ціни на нерухомість

MICT_n__16-04-03__05_нерухомість

Стрибки курсу гривні, інфляція, відсутність доступних іпотечних кредитів, врешті – критичний стан вітчизняної економіки призводять до зниження цін на вторинному ринку житла в Україні. В той сам час вартість квартир у новобудовах має ознаки стабільності.

Експерти вказують на цікавий нюанс. Основний попит (до 80%) зосереджено в недорогому сегменті одно- та двокімнатних квартир. У населення просто бракує коштів, щоб замахнутися на щось справді комфортне. Тим часом на первинному ринку жваво купують ті об’єкти, що одразу виставлені за привабливою ціною, або ж ті, де продавці готові суттєво поступитися. Помічено також поширення практики відтермінування остаточного розрахунку, до якої змушені вдатися забудовники, щоб не втрачати обігових коштів. Фактично це стало альтернативою іпотеки. Найімовірніше продаж житла в Україні буде поступово падати. Однак темпи падіння напряму залежатимуть від стану економіки.

Тим часом ринок оренди обходиться без гальмівних процесів. Однак ціни в недорогому сегменті зростають. Адже орендодавці цілком логічно перекладають підвищення комунальних тарифів на винаймачів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply