Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Кривавий бунт у Львівській психлікарні

Автор:

|

Серпень 05, 2017

|

Рубрика:

Кривавий бунт у Львівській психлікарні

Усе почалося ще учора ввечері. Якийсь час повідомлення з різних джерел відзначалися  суперечливістю. І лише згодом вдалося встановити повну картину надзвичайної події, що сталася у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні на вулиці Кульпарківській.

Як повідомляє 5 серпня сайт «Телеграф», посилаючись на прес-службу патрульної поліції, центральною фігурою кривавого інциденту став 30-річний львів’янин. За рішенням суду він у 2013-2017 роках перебував на примусовому лікуванні після того, як вчинив жорстоке вбивство власного батька, завдавши йому 72 ножових поранення. Однак, понад місяць тому пацієнта з невідомих наразі причин відпустили додому.

За якийсь час родичі почали висловлювати незадоволення і на їх прохання чоловіка вчора знову помістили в лікарню. Під вечір він почав вести себе неадекватно, заблокував двері приміщення, де знаходилися 76 осіб, захопив заручників і погрожував їм фізичною розправою. На місце події прибула поліція, викликали навіть спецпідрозділ «Альфа». Після того, як із заблокованого приміщення почулися крики, поліція пішла на штурм. Зловмисника затримано. Але він встиг нанести поранення десятьом іншим пацієнтам. Троє з них перебувають у важкому стані.

About Author

news

  • Тетяна

    от потішили в День народження… дурдом “Україна”… таке позорисько краще не показували… мусора в усій красі… мабуть у памперсах…