Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Криваві сутички у Східному Єрусалимі

Автор:

|

Липень 21, 2017

|

Рубрика:

Криваві сутички у Східному Єрусалимі

Вони спалахнули між ізраїльськими військовими та палестинцями, повідомляє 21 липня ВВС. Напруженість тут зросла після того, як двоє озброєних арабських екстремістів минулої п’ятниці застрелили двох ізраїльських поліцейських неподалік Храмової гори. Нападників убили після переслідування у священному для вірян місці.

Як наслідок, ізраїльська влада посилила заходи безпеки. На вході до Храмової гори встановили металошукачі. Це пояснили як запобіжний захід, щоб більше зловмисникам не вдавалося прийти із зброєю до священного місця. Окрім того, патрулювати цей район відрядили тисячі поліцейських, а усім палестинським чоловікам, які молодші за 50 років заборонили вхід до Старого міста.

Не виключено, що така жорсткість стала ще одним фактором, що спровокував ескалацію взаємної ворожнечі.  Як повідомили у поліції, ізраїльські військові застосували водомети та сльозогінний газ, намагаючись розігнати демонстрантів, які кидали каміння у стіни Старого міста. Палестинська сторона заявила, що внаслідок сутичок застрелили 17-річного юнака. Палестинські угруповання закликали до протестів. А організація Червоного Півмісяця інформує, що у сутичці поранено понад 60 палестинців.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply