Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Критик Дональда Трампа отримує високу посаду

Автор:

|

Січень 04, 2019

|

Рубрика:

Критик Дональда Трампа отримує високу посаду

Європейські ЗМІ повідомляють у п’ятницю, 4 січня, що спікером нижньої палати Конгресу США обрано представницю Демократичної партії Ненсі Пелосі. Вона вже займала цю посаду з січня 2007 по січень 2011 року, ставши на ній першої жінкою.

У своїй інавгураційній промові Ненсі Пелосі заявила, що демократи в Палаті представників мають намір обговорювати і просувати добрі ідеї незалежно від того, «звідки вони йдуть». Але при цьому зазначила, що «не має ілюзій» стосовно співпраці з республіканцями.

Посаду спікера Палати представників називають третьою за важливістю у Вашингтоні після Президента і віце-президента. А сама Ненсі Пелосі відома як послідовний критик Дональда Трампа. І вона очолила оновлену Палату представників, в якій демократи отримали контроль після перемоги на проміжних виборах торік у листопаді. За їх підсумками, конгресменами стали 235 демократів і 199 республіканців. У минулому складі у республіканців було 240 крісел, а у демократів – 195. Однак республіканці далі зберігають більшість у Сенаті Конгресу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply