Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Кримський позов від концерну Siemens

Автор:

|

Липень 11, 2017

|

Рубрика:

Кримський позов від концерну Siemens

Його, як пише 11 липня агенція Reuters, подано до арбітражного суду Москви. Деталі не розкриваються, але підстави для скарги не є таємницею. Адже минулого тижня стало відомо, що дві турбіни виробництва Siemens були таємно привезені у Крим для використання на споруджуваних тут електростанціях. І це при тому, що Євросоюз наклав санкції, якими забороняє постачання технологій для енергетики на анексований у 2014 році Росією півострів.

Тепер представники німецького концерну звинувачують російських партнерів у невиконанні умов договору, зокрема у переміщенні до Криму двох з чотирьох газотурбінних установок, поставлених для реалізації проектів на території Росії. Siemens планує через суд повернути турбіни з Криму на попереднє місце призначення, а в іншому випадку буде вимагати розірвання договору з російською стороною.

Окрім того, 11 липня посол Німеччини у Росії Рюдигер фон Фріч заявив, що у випадку підтвердження факту появи цих турбін у Криму, це стене «дуже сильним ударом по інвестиціях у Росію»

Про те, що дві турбіни марки Siemens прибули у порт Севастополя з Таманського півострова, повідомило 5 липня агентство Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply