Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Кримінальний фронт гібридної війни

Автор:

|

Вересень 28, 2018

|

Рубрика:

Кримінальний фронт гібридної війни

Офіційний веб-сайт Служби безпеки України (СБУ) повідомляє у п’ятницю, 28  вересня, про успішне блокування спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати ситуацію в Україні через кримінальні угруповання. Оперативники встановили, що деякі представники російських кримінальних кіл координують у Мелітопольському, Бердянському і Приморському районах діяльність організованих злочинних угруповань.

За планами російських спецслужб «злодії в законі» через підконтрольні в Україні банди повинні були загострити криміногенну обстановку, зокрема через скоєння резонансних злочинів, щоб таким чином дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили у помешканнях фігурантів справи значну кількість зброї – реактивну протитанкову гранату, два автомати Калашникова і набої до них, три гранати Ф-1, три револьвери, пістолет Макарова, сім бронежилетів та чимало іншого. Також виявлено телефони, комп’ютерну техніку з матеріалами, які підтверджують зв’язок зловмисників із російськими представниками. Знайдено й документи терористичної організації «ДНР».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply