Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

«Крим в оренду» як державна зрада

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

«Крим в оренду» як державна зрада

У вівторок, 21 лютого до Єдиного реєстру досудових розслідувань України внесено кримінальне провадження, в якому прямо сказано, що «перебуваючи за межами України» народний депутат Андрій Артеменко «вчинив державну зраду». Першим про це на загал повідомив через мережу Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

Нагадаємо, що за інформацією, оприлюдненою позавчора у «The New York Times» Андрій Артеменко ще перед відставкою з посади радника президента США Майкла Флінна запропонував йому план з пропозицією передати Криму Росії в оренду на 50 – 100 років з обмін на виведення російських військ з території України. У Кремлі з цього приводу заявили, що Крим є частиною території Росії. Мовляв, свою територію в оренду брати нема потреби. Вчора стало відомо, що названого народного депутата виключили з парламентської фракції Радикальної партії Олега Ляшка, за списком якої він пройшов до Верховної Ради.

Поспіх, з яким прокуратура відкрила справу проти Андрія Артеменка викликає цілком обґрунтовану підозру. По-перше, настільки важливе звинувачення потребує чітких і продуманих формулювань, а оприлюднений текст має хиби навіть мовно-стилістичного характеру. По-друге, «перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України» лише за фактом надання адміністрації президента США пропозицій (хай навіть шкідливих для нашої держави) довести буде вкрай складно. Хіба що оголосити спершу Сполучені Штати нашим ворогом. І нарешті, по-третє, – свої «орендні» плани щодо Криму Андрій Артеменко оприлюднив у пакеті із звинувачень на адресу Президента Петра Порошенка. Тому все це легко видати за переслідування народного депутата, який бореться з корупцією у верхніх ешелонах влади.

На світлині: Андрій Артеменко (праворуч) дає інтерв’ю кореспондентові «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply