Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

Крим не входить до складу Росії!

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Крим не входить до складу Росії!

Так заявив 3 серпня під час засідання підконтрольного окупантам Залізничного районного суду Сімферополя український журналіст Микола Семена. За сфабрикованими матеріалами йому інкримінують заклики до «порушення територіальної цілісності Росії».

Під час допиту підсудний вкотре відкинув обвинувачення і мужньо заявив, що Крим не входить до складу Росії відповідно до міжнародних документів і договорів. І зміни державного кордону з точки зору міжнародного права теж не було. Адже 19 грудня 2016 року Генеральна асамблея ООН підтримала резолюцію «про порушення країною-окупантом Росією прав людини в Автономній Республіці Крим». У документі Крим названо тимчасово окупованою Росією територією.

Нагадаємо, що звинувачення проти Миколи Семени ґрунтуються на статті, яку він написав для сайту Радіо Свобода «Крим.Реалії» у 2015 році. 66-річного журналіста звинувачують у «публічних закликах до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії». На допиті у слідчого Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ) Микола Семена заявив, що у своїх матеріалах реалізовував право на вільне висловлення думки.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply