Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Кремлівським обіцянкам вірити не можна

Автор:

|

Липень 23, 2017

|

Рубрика:

Кремлівським обіцянкам вірити не можна

У неділю, 23 липня, оприлюднено думки очільників зовнішньополітичних відомств України та Німеччини на одну тему – скандалу із турбінами концерну Siemens, які з’явилися у Криму в обхід антиросійських санкцій. Нагадаємо, що 5 липня стало відомо про постачання двох газових турбін марки Siemens в порт Севастополя з Таманського півострова. Пізніше в Криму було виявлено ще дві такі турбіни. І це у той час, як російська компанія «Технопромекспорт» твердила, що закуповує це обладнання для будівництва електростанції на Тамані.

Сайт «Deutsche Welle» сьогодні нагадує, що нинішній міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель раніше очолював міністерство економіки. І тому авторитетно твердить – німецькі турбіни поставлено в Крим попри обіцянку президента Росії Володимира Путіна, що такого не станеться. «Федеральний уряд ще раз нагадав російській владі про ці гарантії і вказав на те, що таке серйозне порушення режиму санкції у черговий раз завдасть шкоди німецько-російським відносинам», – заявив високопоставлений дипломат.  

Цього ж дня інтернет-видання «Європейська правда» розмістило статтю міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з приводу цих турбін концерну Siemens. У ній, зокрема, міститься і такий висновок: «Для багатьох бізнесменів цей скандал буде серйозним уроком на майбутнє: «наперсточники» ніколи не стануть партнерами, з якими можна мати справу. Кремлю вірити не можна».

Світлина AFP: Володимир Путін і Зігмар Габріель.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply