Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

«Кремлівський список» повинен запрацювати

Автор:

|

Лютий 13, 2018

|

Рубрика:

«Кремлівський список» повинен запрацювати

Інтернет-газета «Європейська правда» повідомляє у вівторок, 13 лютого, що трійко сенаторів від Демократичної партії звернулися до президента США Дональда Трампа щодо розширення антиросійських санкцій. Вони вимагають запровадити їх і проти фігурантів так званого «кремлівського списку» і вже підготували відповідну резолюцію.

Нагадаємо, що Міністерство фінансів США опублікувало доповідь, у якій перераховано наближених до президента Росії Володимира Путіна чиновників і бізнесменів. «Кремлівський список» містить прізвища 96 олігархів і 114 високопосадовців та керівників державних компаній. При цьому було сказано, що наразі проти цих фігурантів санкції на застосовуються.  А ось тепер, як вважають сенатори Бен Кардін, Шеррод Браун і Роберт Менендес, настав час, щоб список запрацював.

Усі троє обурені тим, що у січні Білий дім вирішив не вводити нових санкцій проти Росії. З цього приводу сенатор Бен Кардін заявив: «Недостатність серйозності, яку демонструє адміністрація в умовах чіткої загрози національній безпеці, є тривожною і так не може тривати далі».

Світлина: сенатор Бен Кардін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply