Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Кремлівський слід в американських виборах

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

Кремлівський слід в американських виборах

Чергову його ознаку наводить у п’ятницю, 11 травня, інтернет-видання «Deutsche Welle» – демократи у комітеті з розвідки Палати представників США оприлюднили понад 3500 політичних рекламних оголошень, пов’язаних з Росією і розміщених у мережі Facebook з другого кварталу 2015 року по третій квартал 2017 року.

«Немає жоднтих сумнівів у тому, що Росія прагнула використати соцмережі, щоб вбити клин між американцями і спробувати вплинути на вибори у 2016 році», – заявив заступник голови комітету Адам Шифф. На його думку, російська влада намагалися розділити американців за принципом раси, країни походження, релігії та політичних переконань. При цьому використати реальну стурбованість американців конкретними проблемами в країні і вплинути на думки виборців та на підсумки голосування.

З цією метою у соцмережах створювалися фейковий акаунти, сторінки і спільноти, призначені для поширення онлайн-контенту та відео. Багато оголошень стосувлися проблем темношкірого населення США, а також представників ЛГБТ-спільноти, безпеки в країні і проблем, пов’язаних з імміграцією.

Раніше США висунули тринадцяти громадянам Росії офіційні звинувачення у втручанні у президентські вибори 2016 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply