Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Кремлівські побрехеньки знову викрито!

Автор:

|

Листопад 22, 2016

|

Рубрика:

Кремлівські побрехеньки знову викрито!

1122___04-3

Вчора Міністерство оборони Росії розтрубило на увесь світ, начебто Служба безпеки України викрала у Криму двох російських військовослужбовців. Їх навіть назвали – прапорщик Одинцов Максим Євгенович і молодший сержант контрактної служби Баранов Олександр В’ячеславович. І ще поскаржилися, що українська сторона не коментує заяви російського мілітарного відомства.  А 22 листопада стало відомо, що тут і коментувати нема що. Бо усе зовсім не так, як твердять з Москви.

По-перше, йдеться не про російських військових, а про дезертирів з лав Збройних Сил України. Максим Одинцов та Олександр Баранов до анексії Криму служили у військовій частині А1100, дислокованій у селищі міського типу Новофедорівка. Обидва не виконали директиву командування і не перемістилися з окупованого Російською Федерацією півострова на континентальну Україну, що фактично є дезертирством. І коли вони з’явилися на території Херсонської області, їх на законних підставах затримали як дезертирів.

Вже з’ясовано причину, через яку ці двоє порушників військової присяги ризикнули перейти адміністративну межу і з’явилися у селі Чонгар. Вони хотіли отримати документи про вищу освіту, щоб стати офіцерами Російської Федерації. От і усе «викрадення»!

На світлинах: вгорі – Максим Одинцов, громадянин України (фото з його сторінки у соцмережах), внизу – такий паспорт йому після зради видали окупанти.

 

1122___04-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply