Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Кремлівські маріонетки проти свободи слова

Автор:

|

Лютий 17, 2017

|

Рубрика:

Кремлівські маріонетки проти свободи слова

Контрольований окупаційною владою Криму Залізничний районний суд Сімферополя сьогодні, 17 лютого, ухвалив перенести розгляд справи українського журналіста Миколи Семени. Йому інкримінують порушення територіальної цілісності Росії.

Як передає кореспондент «Радіо Свобода», адвокат підсудного Еміль Курбедінов не встиг підготуватися до засідання. Однак сталося це не з його вини. Силові структури окупантів вилучили під час обшуків у представника захисту комп’ютери, де перебували усі документи та матеріали справи. Зрештою, техніку повернули вранці, 17 лютого, однак часу на підготовку в адвоката не залишалося.

Зазначимо, навесні 2016 року на півострові відбулися обшуки у багатьох журналістів, яких Федеральна служба безпеки (ФСБ) росії підозрювала у співпраці із проектом «Крим.Реалії». 19 квітня цього ж року у квартирі Миколи Семени провели обшук. А тодішній прокурор Криму одіозна Наталя Поклонська звинуватила журналіста у висловлюваннях, які порушують територіальну цілісність Росії.

Сам підсудний ці звинувачує відкидає та вважає безпідставними. Попри це, йому загрожує 4 роки позбавлення волі. Нагадаємо, Микола Семена – один з авторитетних українських журналістів, який співпрацював із газетами «День», «Дзеркало тижня», «Известия».

Світлини: Антон Наумлюк RFE/RL.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply