Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Кремлівське походження вірусу-здирника

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Кремлівське походження вірусу-здирника

Сполучене Королівство вважає, що російський уряд несе відповідальність за кібер-атаку NotPetya, здійснену торік у червні. Це твердження міститься в офіційній заяві Міністерства закордонних справ Великої Британії, оприлюдненій у четвер, 15 лютого, на британському урядовому сайті.

У тексті наголошується, що головною метою кібератаки були фінансовий, енергетичний і урядовий сектори України. При цьому від вірусу постраждали багато європейських компаній і організації. Однак не уточнюється, на підставі яких даних Велика Британія виявила причетність Росії до цієї кібератаки.

Вона була здійснена 27 червня 2017 року з використанням вірусу, який спочатку назвали Petya.A (пізніше почали використовувати наву NotPetya). Вірус блокував комп’ютерні системи компаній, вимагаючи за розблокування $ 300 у біткоїнах.

Цього року у січні газета «Washington Post» з посиланням на джерела Центрального розвідувального управління США повідомила, що за атакою вірусу-здирника на Україну стоять хакери Міністерства оборони Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply