Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Кремлівська пропаганда знову каже неправду

Автор:

|

Вересень 14, 2017

|

Рубрика:

Кремлівська пропаганда знову каже неправду

Речниця прокуратури Києва Надія Максимець написала 14 вересня у мережі Facebook: «Поширена у російських ЗМІ інформація про те, органи прокуратури України повідомили російській стороні відомості про результати розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, не відповідає дійсності».

До цього вона додали лише, що слідство у цій резонансній справі перебуває на завершальній стадії. І найближчим часом столична прокуратура оголосить результати.

Нагадаємо, колишній депутат нижньої палати російського парламенту (Державної думи) Денис Вороненков у грудні 2016 року разом з дружиною, також колишнім депутатом Держдуми, Марією Максаковою переїхав до України. 14 лютого цього року він повідомив, що отримав українське громадянство. Був свідком у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича.

23 березня в центрі Києва Дениса Вороненкова застрелили. Його охоронець поранив нападника, однак той помер у лікарні. Нещодавно генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив деякі деталі щодо цієї справи – замовник вбивства перебуває в Росії та є причетним до злочинних кіл цієї країни і має зв’язки із її спецслужбами.

Світлина: Денис Вороненков і Марія Максакова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply