Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Кремлівська кара впаде на «несистемну опозицію»

Автор:

|

Вересень 25, 2018

|

Рубрика:

Кремлівська кара впаде на «несистемну опозицію»

Ця тема стала у вівторок, 25  вересня, однією з провідних у багатьох електронних ЗМІ світу. А почалося усе з російської газети «Ведомости». Посилаючись на свої джерела, видання твердить, що адміністрація президента Росії покарає Комуністичну партію Російської Федерації (лідер – Геннадій Зюганов) та Ліберально-демократичну партію Росії (лідер – Володимир Жириновський) за досягнуті їхніми кандидатами високі результати на виборах губернаторів у деяких регіонах.

Невдовзі за посередництвом агенції «Интерфакс» близьке до тієї ж президентської адміністрації джерело назвало повідомлення про можливі кари фейком з провокаційним характером. Але було б дивним почути від російської влади щось протилежне.

Отож, як пишуть «Ведомости», Кремль має кілька варіантів покарання. Наприклад, не узгоджувати з КПРФ та ЛДПР регіони під вибори і не допомагати з проходженням муніципального фільтру – обов’язкового етапу збору підписів.

«Вони перейшли червону лінію, по суті, стали позасистемною опозицією і можуть тепер розділити її долю… Вибори показали, що з ними не можна домовитися. Вони вважають, що двоє врятуються, тому й заявили про коаліцію», – наводить газета слова джерела.

Зазначимо, що у Володимирській області кандидат від ЛДПР Володимир Сипягін переміг у другому турі чинного губернатора Світлану Орлову. У Хабаровському краї ліберал-демократ Сергій Фургал розгромив губернатора В’ячеслава Шпорта. Другий тур також пройде у Хакасії, де комуніст зіштовхнеться з «єдиноросом».

КПРФ і ЛДПР вже оголосили про формування коаліційних місцевих урядів у Володимирській області, Хабаровському краї та Хакасії.

Світлина: Геннадій Зюганов і Володимир Жириновський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply